Ders Programı

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 1. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50    
09:00-09:50    
10:00-10:50 *TDB 101

Türk Dili-I

(UZEM)

MYO 105 kodlu

Anatomi

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-104

*YDB 101

İngilizce I

(UZEM)

11:00-11:50 *TDB 101

Türk Dili-I

(UZEM)

MYO 105 kodlu

Anatomi

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-104

*YDB 101

İngilizce I

(UZEM)

12:00-13:00
13:00-13:50 TLT 101 kodlu

Genel Biyoloji

Öğr. Gör.

Bilge SARI

Derslik-302

 
14:00-14:50 TLT 101 kodlu

Genel Biyoloji

Öğr. Gör.

Bilge SARI

Derslik-302

AVU 001 kodlu

Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

Derslik-202

 
15:00-15:50 TLT 107 kodlu

Genel Kimya

Öğr. Gör.

Seda FANDAKLI

Derslik-201

*ENF 101

Temel Bilgi Teknoloji Kullanımı

(UZEM)

TLT 103 kodlu

Parazitoloji

Öğr. Gör.

Arif AKSOY

Derslik-202

TLT 109 kodlu

Laboratuvarlarda Güvenlik

Prof. Dr.

Mehmet TÜFEKÇİ

Derslik-304

TLT 105 kodlu

Laboratuvar Aletleri

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-201

16:00-16:50 TLT 107 kodlu

Genel Kimya

Öğr. Gör.

Seda FANDAKLI

Derslik-201

*ENF 101

Temel Bilgi Teknoloji Kullanımı

(UZEM)

TLT 103 kodlu

Parazitoloji

Öğr. Gör.

Arif AKSOY

Derslik-202

TLT 109 kodlu

Laboratuvarlarda Güvenlik

Prof. Dr.

Mehmet TÜFEKÇİ

Derslik-304

TLT 105 kodlu

Laboratuvar Aletleri

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-201

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 1. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13.00-13.50   TLT 101 kodlu

Genel Biyoloji

Öğr. Gör.

Bilge SARI

Derslik-302

     
14.00-14.50   TLT 101 kodlu

Genel Biyoloji

Öğr. Gör.

Bilge SARI

Derslik-302

AVU 001 kodlu

Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

Derslik-202

   
15:00-15:50 TLT 107 kodlu

Genel Kimya

Öğr. Gör.

Seda FANDAKLI

Derslik-201

MYO 105

Anatomi

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-201

TLT 103

Parazitoloji

Öğr. Gör.

Arif AKSOY

Derslik-202

TLT 109 kodlu

Laboratuvarlarda Güvenlik

Prof. Dr.

Mehmet TÜFEKÇİ

Derslik-304

TLT 105 kodlu

Laboratuvar Aletleri

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-201

16:00-16:50 TLT 107 kodlu

Genel Kimya

Öğr. Gör.

Seda FANDAKLI

Derslik-201

MYO 105 kodlu

Anatomi

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-201

TLT 103

Parazitoloji

Öğr. Gör.

Arif AKSOY

Derslik-202

TLT 109 kodlu

Laboratuvarlarda Güvenlik

Prof. Dr.

Mehmet TÜFEKÇİ

Derslik-304

TLT 105 kodlu

Laboratuvar Aletleri

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-201

17:00-17:50 *TDB 101

Türk Dili-I

(UZEM)

*YDB 101

İngilizce I

(UZEM)

*ENF 101

Temel Bilgi Teknoloji Kullanımı

(UZEM)

 
18:00-18:50 *TDB 101

Türk Dili-I

(UZEM)

*YDB 101

İngilizce I

(UZEM)

*ENF 101

Temel Bilgi Teknoloji Kullanımı

(UZEM)

 

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 2. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50    
09:00-09:50    
10:00-10:50 *ATA 201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I

(UZEM)

11:00-11:50 *ATA 201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I

(UZEM)

12:00-13:00
13:00-13:50 TLT 209 kodlu

Hematoloji

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-204

14:00-14:50 TLT 209 kodlu

Hematoloji

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-204

15:00-15:50 TLT 205 kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji-II

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 207 kodlu

Laboratuvar Uygulaması-I

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

  *SHM005

Tıbbi Terminoloji

(UZEM)

16:00-16:50 TLT 205 kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji-II

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 207 kodlu

Laboratuvar Uygulaması-I

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 203 kodlu

İmmünolojik Yöntemler

Öğr. Gör. Bilge SARI

Derslik-104

*SHM005

Tıbbi Terminoloji

(UZEM)

17:00-17:50 TLT 203 kodlu

İmmünolojik Yöntemler

Öğr. Gör. Bilge SARI

Derslik-104

 

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi

 

 

 

 

 

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 2. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
15:00-15:50 TLT 205

Tıbbi Mikrobiyoloji-II

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 207

Laboratuvar Uygulaması-I

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 209

Hematoloji

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-101

  *SHM005

Tıbbi Terminoloji

(UZEM)

16:00-16:50 TLT 205

Tıbbi Mikrobiyoloji-II

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 207

Laboratuvar Uygulaması-I

Öğr. Gör.

Meral BELDÜZ KOLCU

Derslik-104

TLT 209

Hematoloji

Uzm.

Gökçe ÖZTÜRK

Derslik-101

TLT 203

İmmünolojik Yöntemler

Öğr. Gör. Bilge SARI

Derslik-104

*SHM005

Tıbbi Terminoloji

(UZEM)

17:00-17:50 *ATA 201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I

(UZEM)

TLT 203

İmmünolojik Yöntemler

Öğr. Gör. Bilge SARI

Derslik-104

 
18:00-18:50 *ATA 201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I

(UZEM)

     

 

 

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi