Ders Programı

Tıbbi Lab. PROGRAMI 1. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 Bahar DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-08.50          
09:00-09.50          
10:00-10:50    

 

11:00-11:50  
13:00-13:50 SHM004 Kodlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Uzm. Nilgün Celap

D- 104

TLT 104 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji I

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-101

TLT 106 Kodlu

Laboratuvar Kimyası

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-302

YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

14:00-14:50 SHM004 Kodlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Uzm. Nilgün Celap

D- 104

TLT 104 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji I

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-101

TLT 106 Kodlu

Laboratuvar Kimyası

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

 D-302

YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

15:00-15:50 SHM 002 Kodlu

Sağlıkta Meslek Etiğİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

AMFİ

TLT 108 Kodlu

Fizyoloji

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

D-203

TLT 102 Kodlu

Genel Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

Yomra Yerleşkesi

D-405

TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

16:00-16:50 SHM 002 Kodlu

Sağlıkta Meslek Etiği

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

AMFİ

TLT 108 Kodlu

Fizyoloji

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

D-203

TLT 102 Kodlu

Genel Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

Yomra Yerleşkesi D-405

TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

17:00-17:50

 

Tıbbi Lab. PROGRAMI 1. SINIF  İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 Bahar DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13:00-13:50 SHM004 Kodlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Uzm. Nilgün Celap

D- 104

TLT 104 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji I

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-101

TLT 106 Kodlu

Laboratuvar Kimyası

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-302

   
14:00-14:50 SHM004 Kodlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Uzm. Nilgün Celap

D- 104

TLT 104 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji I

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-101

TLT 106 Kodlu

Laboratuvar Kimyası

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-302

   
15:00-15:50 SHM 002 Kodlu

Sağlıkta Meslek Etiğİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

AMFİ

TLT 108 Kodlu

Fizyoloji

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

D-203

TLT 102  Kodlu

Genel Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

Yomra Yerleşkesi D-405

YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

16:00-16:50 SHM 002 Kodlu

Sağlıkta Meslek Etiğİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

AMFİ

TLT 108 Kodlu

Fizyoloji

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

D-203

TLT 102  Kodlu

Genel Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

Yomra Yerleşkesi D-405

YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

17:00-17:50    

 

 

 

Tıbbi Lab.  PROGRAMI 2. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 Bahar DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:50    
10:00-10:50 TLT 218 Kodlu

Tıbbi Laboratuvar Yönetimi

Öğr. Gör. Büşra KAYNAR

D-104

11:00-11:50 TLT 218 Kodlu

Tıbbi Laboratuvar Yönetimi

Öğr. Gör. Büşra KAYNAR

D-104

13:00-13:50 TLT 206 Kodlu

LAB. UYGULAMASI II

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

  TLT 212 Kodlu

TIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE GENETİK

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

14:00-14:50 TLT 206 Kodlu

LAB. UYGULAMASI II

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

  TLT 212 Kodlu

TIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE GENETİK

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

15:00-15:50 ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

Laboratuvar TLT 220 Kodlu

İlk Yardımda Temel Bilgiler

Öğr. Gör.Arif Aksoy

D-106

TLT 204 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji III

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-105

TLT 208 Kodlu

Klinik Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

D-104

16:00-16:50 ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

Laboratuvar TLT 220 Kodlu

İlk Yardımda Temel Bilgiler

Öğr. Gör.Arif Aksoy

D-106

TLT 204 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji III

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-105

TLT 208 Kodlu

Klinik Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

D-104

17:00-17:50
Tıbbi Lab. PROGRAMI 2. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:00-10:50     TLT 218 Kodlu

Tıbbi Laboratuvar Yönetimi

Öğr. Gör. Büşra KAYNAR

D-104

   
11:00-11:50     TLT 218 Kodlu

Tıbbi Laboratuvar Yönetimi

Öğr. Gör. Büşra KAYNAR

D-104

   
13:00-13:50   TLT 206 Kodlu

LAB. UYGULAMASI II

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

  TLT 212 Kodlu

TIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE GENETİK

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

 
14:00-14:50   TLT 206 Kodlu

LAB. UYGULAMASI II

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

  TLT 212 Kodlu

TIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE GENETİK

Öğr. Gör. GÖKÇE ÖZTÜRK

D-104

 
15:00-15:50 ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

 Laboratuvar TLT 220 Kodlu

İlk Yardımda Temel Bilgiler

Öğr. Gör.Arif Aksoy

D-106

TLT 204 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji III

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-105

TLT 208 Kodlu

Klinik Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

 D-104

16:00-16:50 ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

Laboratuvar TLT 220 Kodlu

İlk Yardımda Temel Bilgiler

Öğr. Gör.Arif Aksoy

D-106

TLT 204 Kodlu

Tıbbi Mikrobiyoloji III

Öğr. Gör.Bilge SARI

D-105

TLT 208 Kodlu

Klinik Biyokimya

Yrd. Doç. Dr.Tuğba BEKİRCAN

D-104